Jak działają bardzo powszechne preparaty dla osób spędzających całe dni na siłowni? Na co ma wpływ cytrulina czy Oxymetholon?

Posted on 03/08/2016 10:53am

Osoby spędzające dużo czasu na kształtowaniu masy mięśniowej wiedzą dobrze, że same zestawy ćwiczeń nie dadzą szybkich efektów. Przyda się wiedzieć więcej o różnego rodzaju suplementach branych podczas dużego wysiłku. Jak działają dość powszechnie spotykane specyfiki to znaczy cytrulina oraz Oxymetholon?
oxymetholon
Author: iBox
Source: iBox
Cytrulina ma za zadanie zwiększenie tworzenia się tlenku azotu. W taki sposób poprawie ulega wydolność tlenowa jak również suplement ten bardzo poprawia wytrzymałość. Dla wielu osób poddających się morderczym treningom istotny jest również fakt, że cytrulina powoduje, że uczucie zmęczenia w czasie wysiłku jest zwyczajnie mniejsze. W ten sposób możemy kontynuować wykonywanie ćwiczeń o wiele dłużej aniżeli normalnie. Mniejsze jest także zakwaszenie mięśni. Wspaniałą sprawą jest na pewno to, że składnik ten pomaga nie stracić już rozbudowanej tkanki mięśniowej. Dajmy na to w momencie przestojów w treningach.


cytrulina
Author: Erik Wilde
Source: http://www.flickr.com
Cytrulina doskonale powoduje także zmniejszenie pozbywania się przez organizm różnego rodzaju istotnych pierwiastków (moje źródła). Są nimi potas, magnez, wapń i tak dalej. Oprócz tego bóle mięśni po trenowaniu, standardowo zwane "zakwasami" męczą w mniejszym stopniu, jeżeli bierzemy cytrulinę.


Oxymetholon natomiast powoduje, że większa jest produkcja czerwonych krwinek. W ten sposób przenoszeniu tlenu do tkanki mięśniowej jest znacznie szybsze. W rezultacie uzyskuje się sporą siłę mięśni, jaka czyni trening bardziej efektywnym. Ćwiczenia przynoszą o wiele szybsze efekty, niż normalnie. Warto dodać, że osoby przyjmujące taki specyfik, mają ogromne pokłady siły. Mogą z każdym treningiem podnosić więcej ciężarów. Efekt siły trwa długo. Oprócz tego Oxymetholon powoduje bardzo szybką regenerację siły pomiędzy treningami, albo też pomiędzy następnymi seriami ćwiczeń - http://www.budujmase.pl/49-sterydy/oxymetholon.


Osoby chcące przyjmować ten preparat, muszą wiedzieć, że nie jest on dobry dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Jeśli ktoś jest już średnio zaawansowany będzie mógł zacząć od dawek mniej więcej 50 mg oraz później systematycznie może być zwiększane. Każdy powinien dobierać suplementy zgodnie ze swoimi potrzebami. Trzeba mieć świadomość, że organizm może różnie reagować. Dlatego nie lekceważmy dziwnych objawów, jakie daje nam nasze ciało.