Suplementy dla Twoich mięśni

Posted on 03/01/2017 3:37pm

Suplementy nie zapewniają sukcesu - tylko pomagają go osiągnąć. Pod warunkiem, że masz pojęcia, co zażywasz. Kreatyna bądź białko serwatkowe zapewne obiły Ci się o uszka, jednakże warto dowiedzieć się więcej - w tym miejscu głowa będzie ważniejsza od mięśni.


Dzisiaj nie tylko profesjonaliści, ale każdy, kto potrzebuje z pomocą treningu siłowego udoskonalić swój wygląd, ma do dyspozycji kolosalną ilość suplementów, jakie pomogą mu w budowaniu "doskonałej" sylwetki.


odżywki dla sportowców
Author: hyper7pro
Source: http://www.flickr.com


białko
Author: Pierre-Selim
Source: http://www.flickr.com


Możesz wręcz powiadać o specyficznej klęsce urodzaju - na rynku istnieje tak wiele specyfików, iż trudno połapać się w tym, do czego służą oraz kiedy je używać. Ów tekst jest to informator po najbardziej modnych suplementach, dzięki niemu dowiesz się, co jak też jak działa, i z jakiego powodu wskazane jest po odżywki dla sportowców sięgnąć - odżywka dla sportowca.


Nawierzchnie sportowe, tor
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Od kilku lat należy do przebojów na rynku dla sportowców. Białko serwatkowe, naturalnie występujące w mleku, należy bowiem do protein w największym stopniu wartościowych biologicznie. W porównaniu z innymi proteinami obecnymi w diecie człowieka, zawiera więcej takich aminokwasów, jakich organizm sam nie wytwarza, a które pełnią ważną rolę w budowaniu mięśni. Charakteryzuje je duże stężenie glutaminy oraz aminokwasów rozgałęzionych BCAA, bez jakich stworzenie obezwładniającej muskulatury nie jest właściwie możliwe. Zażywane suplementy na rzeźbę spowoduje, że dieta skomponowana pod trening siłowy przyzwoli Ci szybko uzyskać wymarzone efekty. Również dlatego, że białko serwatkowe jest błyskawicznie przyswajalne, dzięki czemu powoduje nasilenie syntezy białek w muskułach - inaczej mówiąc, wprowadza układ w stan anaboliczny - więcej o suplementach na rzeźbę.
Białka z serwatki dopomagają również utrzymać linię, albowiem mieszczą niedużą ilość tłuszczu, na długo zapewniają uczucie sytości, a ponieważ ich strawienie wymaga ogromniejszych nakładów energii aniżeli w wypadku innych rodzajów jedzenia, skutkuje to też większym SPAlaniem kalorii.

Tags: SPA, sport, efekty