Dlaczego czasami warto sięgać po suplementy

Posted on 04/10/2013 8:45am

Każdy chciałby mieć zgrabne ciało, ale mało osób jest zadowolonych ze swojej figury. Siedzący tryb życia i mało aktywności fizycznej powodują odkładanie się tkanki tłuszczowej zwłaszcza w okolicy bioder i ud.
Bywa, że tłuszczu w tych częściach ciała odłoży się dużo, a wtedy aktywność fizyczna i dieta niewiele pomogą. Na szczęście w sprzedaży dostępna jest szeroka oferta tabletek odchudzających, które pomogą pozbyć się dodatkowych kilogramów.Dobrym pomysłem będzie zakup odchudzających suplementów, które szybko i z powodzeniem pozwolą pozbyć się dodatkowych kilogramów. Sięgając po przyspieszające odchudzanie suplementy należy jednak mieć na uwadze to, że wzmacniają skuteczność zmiany nawyków żywieniowych i ćwiczeń. Jednym z głównych składników jest błonnik dzięki czemu wypełniają żołądek. Redukują głód oraz regulują łaknienie.

Treningi wzmocnione przez suplementy odchudzające sprzyjają szybkim efektom, co jest istotne dla osób, które się odchudzają (ECOlife - Suplementy diety Now Foods). Osiągnięcie efektu w krótkim czasie jest znaczące, ponieważ dużo osób traci motywację i wycofuje się wkrótce po rozpoczęciu odchudzania, kiedy przekonują się, że mimo chęci nie udało im się osiągnąć planowanej wagi. Dla zwiększenia motywacji i zwiększenia szansy osiągnięcia celu, jakim jest wymarzona waga, osoby, które ćwiczą na siłowni zażywają spalacze tłuszczu. Te suplementy odchudzania są bogate w składniki wzmacniające efekt redukcji masy ciała: substancje pochodzenia roślinnego oraz aminokwasy. Dzięki ich działaniu tkanka tłuszczowa zużywana jest na zapotrzebowanie energetyczne organizmu. Stosowanie spalaczy tłuszczu podczas ćwiczeń rozbudowuje mięśnie.Sportowcy, którzy biorą udział w zawodach, często posiłkują się suplementami (pełna oferta suplementów diety dla sportowców na sklepnowfoods.pl). Suplementy energetyczne są szczególnie przydatne podczas intensywnego wysiłku psychofizycznego. Wiele z nich zawiera mieszankę składników pochodzenia roślinnego oraz specjalnie dobranych substancji chemicznych. Część z nich zawiera kofeinę, guaranę i żeń-szeń. Suplementy energetyczne usprawniają pracę układu krwionośnego i oddechowego. Ich działanie można porównać do mocnej kawy. Maskują zmęczenie, stymulują do wysiłku, zapewniając pobudzenie bez poirytowania.


Suplementy energetyczne użyte przed rozpoczęciem treningu przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej. Mimo niewątpliwych zalet suplementów energetycznych powinno się zwracać szczególną uwagę na sposób ich dawkowania (http://sklepnowfoods.pl/pl/c/Dla-Panow/16). Ze względu na silne działanie pobudzające nie powinny ich zażywać osoby uczulone na kofeinę, z zaburzeniami krążenia i metabolizmu, a także dzieci i kobiety w ciąży.

Tags: dieta, suplementy, waga, wysiłek